Select Page

Sabbath

Sabbath tuleb, lööb ukse sisse, võtab shoti tequilat, haarab mikrolaineahjust pitsa ja istub seda bossi toolile sööma.

Sabbath veereb tursketel 4.00×18 rehvidel – tegelikult on see kõige laiem esirehv meie mudelite hulgas, seetõttu pidime paigaldama laiema esimese porika. Nagu kõik meie Black Metal mudelid, on ka Sabbathi veljed mustaks värvitud kodaratega. Et rõhutada laiu rattaid, valisime veidi kitsama ja kõrgema mustaks värvitud juhtraua ja musta värvi teemantmustriga käepidemed – täiuslik kombinatsioon selle pisikese roomiktraktori vedamiseks läbi liikluse või kiirete käänakute.

Istumisosa jaoks kujundasime äärmiselt õhukese teemantmustriga musta värvi istme, mis sobib ideaalselt kokku käepidemetega. Muidugi on iste käsitööna valmistatud meie Birminghami töötajate poolt. Kütusepaagi värvi osas on sul kaks valikut – klassikaline mattmust või uus super-slick titaan-hall.

Lühike tagumine alumiiniumist porikas on matmusta värvkatte all, nagu ka esimene. Matmustad amortisaatorid hoiavad ratta kindlalt teel ning täispikkuses roostevabast terasest ning mattmust väljalaskesüsteem hoolitseb sellele Mutt’ile omase sügava mürina eest. Mustad alumiiniumist suunatuled tumeda suitsutatud klaasidega on standardvarustuses, nagu ka satiinmust võre, mis kaitseb halogeen esituld. Alumiiniumist must LED tagatuli kaunistab selle väikese paksu iluduse tagumist osa.

See ratas pakub detaile, mida sa kohe ei pruugi märgata, kuid need eristavad selle metsalise konkurentidest. Mustad anodeeritud alumiiniumist osad, nagu näiteks suunatule kinnitused; sõitja- ja kaassõitja jalarauad; ning puuritud alumiiniumist käiguvahetuspedaal. Heida pilk matsakale tagaosale ja näed, et seal on neli läikima löödud mutrit, mis hoiavad tagumisi amortisaatoreid omal kohal.

Märkimisväärselt oleme toimetanud ka lehtmetalliga – nurgeline karterikaitse ja sarnane tagumise piduri peasilindri kate annavad rattale madalama ja agressiivsema väljanägemise, Bruce Wayne oleks uhke.

Loomulikult on ka sel Mutt’il 5-käiguline käigukast, neutraalasendi indikaator, elektriline starter ja kõik muu, mida kaasaegselt mootorrattalt oodata. Kuulikindel 4-taktiline mootor, mis on varustatud kütuse sissepritsega on istutatud kahe tagumise amortisaatoriga toruraami vahele ülesandega tagada sujuv ja jõuline sõiduelamus.

125 cc

250cc

Mootor: 1 silindriline – 4 takti
Käigukast 5 käiguline manuaal
Võimsus: 11hp / 8.2kw 17hp / 13kw
Päärdemoment 10 Nm 18 Nm
Tippkiirus: 97 km/h 110 km/h
Istme kõrgus: 790mm 810mm
Pikkus:
Laius:
Kõrgus:
2020mm
810mm
1090mm
2060mm
810mm
1150mm
Tühikaal: 117kg 130kg
Kütusepaak: 14l
Jahutus Õhkjahutus
Starter: Elektriline
Toitesüsteem: Delphi sissepritse
CO2 57g/km 66g/km
Ülekanne Kett
Heitmenorm: EU5
Veljed & Rehvid 18 tolli, Kodarad – must roostevaba teras
Rehvimõõt: 120/90-18 Ees & taga
Pidurid Kombineeritud (CBS)
Raam Twin Shock