MUTT

MUTT’i eesmärk on pakkuda tsiklit, millega on lihtne sõita, kerge hooldada ning mille ostmine ja pidamine on taskukohane. Pakkudes samas klassikalise stiiliga kohandatud masina tunnet ja heli.

Ratta juures on pööratud tähelepanu detailidele, et luua klassikalist stiili ja tõelist ajastu hõngu. Keskendudes tähelepanu tugevale konstruktsioonile ja eemaldades ebavajalikud kellad ja viled, oleme suutnud luua vastupidavad ning ülilahedad väikesekubatuurilised 125cc ja 250cc mootorrattad, millele saate lihtsalt peale hüpata ja sõita. Peagi on lisandumas 400cc ja 650cc suuremate vendadena.

Sinu liigutamise oleme usaldanud kuulikindla Suzuki GN 125 & 250 versiooni mootori hooleks, mis on tuntud oma võimsuse ja pikaealisuse poolest. Raam ja jõuülekanne on toodetud meie spetsifikatsioonide ja disaini järgi. Kõik rattad valmivad meie töökojas Birminghamis, Inglismaal, Briti mootorrataste tootmise ajaloolises südames.

https://muttmotorcycles.com/ 

“Lihtsaim viis kahe ratta selga saada on väikese kuubikulise rattaga. ”

sÕÕM EHEDAT BRITI MOTOKULTUURI

Meile meeldib mõelda, et oleme toonud mootorrataste tootmise tagasi Birminghami juurte juurde. Meie rattad on loodud sarnaselt sellega, kuidas rattaid siin BSA, Triumphi, Enfieldi ja New Imperiali algusaegadel ehitati. Teenime uhkusega Birminghami märki, pöörates uskumatut tähelepanu detailidele, kliendisuhtetele.

Brandi peakorter asub Birminghamis Kings Nortonis, toimides töökoja, kaupluse, uurimis- ja arendustegevuse, kontori- ja üritusteruumina. See on Mutt Motorcyclesi tuksuv süda ja mugav kohtumispaik kohandatud rattakogukonnale.

Mutt jätkab kiiret kasvu, arendades uusi mudeleid, sealhulgas suurema kubatuurilisi mootorrattaid, liikudes rahvusvahelistele turgudele ja arendades laiemat tootevalikut osadest rõivasteni.