MUTT

Mutti eesmärk on pakkuda tsiklit, millega on lihtne sõita, mida on kerge hooldada ning mille ostmine ja pidamine on taskukohane, samas kui tunne ja heli on nagu klassikalise stiiliga kohandatud masina puhul.

Ratta juures on pööratud tähelepanu detailidele, loomaks klassikalist stiili ja tõelist ajastu hõngu. Keskendades tähelepanu tugevale konstruktsioonile ja eemaldades ebavajalikud kellad ja viled, oleme suutnud luua vastupidavad ning ülilahedad väikesekubatuurilised 125cc ja 250cc mootorrattad, millele saate lihtsalt peale hüpata ja sõita. Peagi on lisandumas 400cc ja 650cc suuremate vendadena.

Sinu liigutamise oleme usaldanud kuulikindla Suzuki GN 125 & 250 versiooni mootori hooleks, mis on tuntud oma võimsuse ja pikaealisuse poolest. Raam ja jõuülekanne on toodetud meie spetsifikatsioonide ja disaini järgi. Kõik rattad valmivad meie töökojas Birminghamis, Inglismaal, Briti mootorrataste tootmise ajaloolises südames.

https://muttmotorcycles.com/ 

“Lihtsaim viis kahe ratta selga saada on väikesekuubikulise rattaga. ”

sÕÕM EHEDAT BRITI MOTOKULTUURI

Meile meeldib mõelda, et oleme toonud mootorrataste tootmise tagasi Birminghami juurte juurde. Meie rattad on loodud sarnaselt sellega, kuidas rattaid siin BSA, Triumphi, Enfieldi ja New Imperiali algusaegadel ehitati. Panustame skeenesse Birminghami kaubamärgiga, mis uhkusega pöörab põhilise tähelepanu detailidele ja kliendisuhetele..

Brändi peakorter asub Birminghamis, Kings Nortonis, toimides töökoja, kaupluse, uurimis- ja arenduskeskuse, kontori- ja ürituste ruumina. See on Mutt Motorcyclesi tuksuv süda ja mugav kohtumispaik kohandatud ratta kogukonnale.

Mutt jätkab kiiret kasvu, arendades uusi mudeleid, sealhulgas suuremakubatuurilisi mootorrattaid, liikudes rahvusvahelistele turgudele ja arendades laiemat tootevalikut osadest rõivasteni.