Select Page

RS-13

See väike kraakleja lausa karjub – vaata mind

RS-13’l on olemas kõik käsitööratta tunnusjooned ja ehkki ta lausa hõiskab seda, seisneb selle mootorratta ilu selles, et meie ehitasime selle teile – teie ülesandeks jääb vaid sõitmine. Nagu kõik meie mootorrattad, on ka RS-13 tõeliselt Mutt’ilik: kerge, minimalistlik ja lahedam kui jääkaru pidzhaamas. 

RS-13 järgib klassikalist Mutti lähenemist – retrostiilis disain ja sõiduelamus koos kaasaegse usaldusväärsuse ja lihtsusega. Õhkjahutusega ühe silindriga mootor istub torukujulise kahe tagumise amordiga raami vahel. Väike kubatuur teeb sellest ideaalse masina linna intensiivse liikluse läbimiseks või maapiirkondades käänuliste teede nautimiseks. Agressiivse sõiduasendi jaoks on paigaldatud kitsam lenks, mis sobib suurepäraselt linna liiklusummikute läbimiseks. Silmatorkava mattmusta välimusega varustatud halogeen esituli valgustab teed asudes ise musta värvi väre taga. RS-13 järgib retrostiili juuri, veeredes 18-tollistel velgedel ees ja taga, mis on kaetud klassikaliste sügava mustriga paksude rehvidega. Lühikesed mustad tagaamordid ja lai kahvel hoiavad mootorratta kindlalt pinnal.

Sõitjate mugavuse ja muidugi ka stiili tarvis on RS-13-l musta värvi teemantmustriga käepidemed ja valik musta teemantmustriga või määrdunud pruuni tuck ‘n’ roll sadula vahel. Tõelise Mutt stiili kohaselt oleme kõik-mustad rattad varustanud ka mustade kodaratega, lamedate mustade alumiiniumist porilaudade ning loomulikult ka väikese musta alumiiniumist LED-tagatule ja LED-suunatuledega.

Selle väikese igiliikuri kroonijuveeliks on kahtlemata töötlemata terasest paak. Iga paak on käsitööna värvitud ja viimistletud Mutt’i peakorteris, käsitsi hõõrudes ja värvides, et luua unikaalne töötlemata efekt. Seejärel on paak kaetud läbipaistva kihiga, et seda kaitsta. Tänu käsitöö viimistlusele, on iga paak pisut erinev oma vennast, ja iga RS-13 on isikupärane, mitte ükski neist pole identne teisega.

Aga kuidas ta kõlab? Noh, kui olete Mutt’i fänn, siis teate, et meie ratastele on omane mõnus madal müdin ja RS-13 ei ole erand. Must kuumtöödeldud roostevabast terasest väljalaskesüsteem ja summuti haugub ikka Mutt’i kombel.

Mutt RS-13 on masin, mis on loodud nii lõbusaks kui ka stiilseks linnasõiduks, piisavalt kerge, et sellega ringi kimada linnas, ning piisavalt kiire, et sõita käänulisemal maanteel. Kahekesi sõitmine ei ole nendele väikestele iludustele probleemiks. 

125 cc

250cc

Mootor: 1 silindriline – 4 takti
Käigukast 5 käiguline manuaal
Võimsus: 11hp / 8.2kw 17hp / 13kw
Päärdemoment 10 Nm 18 Nm
Tippkiirus: 97 km/h 110 km/h
Istme kõrgus: 790mm 810mm
Pikkus:
Laius:
Kõrgus:
2020mm
810mm
1090mm
2060mm
810mm
1150mm
Tühikaal: 117kg 130kg
Kütusepaak: 14l
Jahutus Õhkjahutus
Starter: Elektriline
Toitesüsteem: Delphi sissepritse
CO2 57g/km 66g/km
Ülekanne Kett
Heitmenorm: EU5
Veljed & Rehvid 18 tolli, Kodarad – must roostevaba teras
Rehvimõõt: 120/90-18 Ees & taga
Pidurid Kombineeritud (CBS)
Raam Twin Shock