Select Page

Mongrel

Algupäeane MUTT – kasvatatud linnas käitlemiseks.
Kipub olema lahedalt stiilne ja visa.

Teate, kui teil on lihtsalt vaja kuhugi jõuda ilma, et inimesed teid teie teel segaksid siis Mongrel on täpselt selleks otstarbeks.

Kuigi Mongrel jagab palju klassikalisi jooni ja stiilinäiteid vanadest masinatest, on sellel ka oma pahupool. Siin pole kroomi ega kaunist värvi. Oleme valinud satiinmustad ja hõbedased viimistlused, et saavutada tööstuslik, kurku kriipiv välimus. Mongrelil on 18-tollised rattad nii ees kui ka taga, täiesti mustad satiinviimistlusega veljed ja kodarad ning retrostiilis rehvid.

Lai esiosa ja veljed annavad Mongrelile peenelt agressiivse ilme. Madal lai must juhtrauad ja pruunid teemantmustriga käepidemed võimaldavad teil kummarduda õhukese pruuni istme kohale nii, et jõute sihtkohta näidates samal ajal sobivalt ägedat olekut. Halogeen-esituli tagab teile hea nähtavuse ning väike tihe retro LED tagatuli teravdab tänavapildis osavalt jooni. Satiinmustad tagumised amortisaatorid täiendavad salakavalat külgetõmmet. Kuulikindel 4-taktiline mootor, nüüd kütuse sissepritsega teravama reageerimise jaoks, asub topeltamortidega raami vahel. Kombineeritud pidurisüsteem ketastega ees ja taga pakub kindlustunnet.

See väike kutsikas haugub läbi lameda musta roostevabast terasest summuti – selle heli hindamiseks peate seda ise kuulma. See koer pakub mõningaid peenemaid detaile, mida te kohe ei pruugi märgata, kuid mis eristavad seda metslast konkurentidest. Mustad kerged anodeeritud alumiiniumosad, näiteks väga korralikud uued suunatulede kinnitused, lühikesed sõitja ja kaasreisija jalatoed ning puuritud alumiiniumist käigukang ja käiguvahetuspedaal.

Heidake pilk Mutt’i tagaosale ja näete seal nelja imekaunist CNC’ga töödeldud mutrit, mis hoiavad tagumisi amortisaatoreid kinni. Tagumine pidurisilindri kate annab rattale madalama ja agressiivsema välimuse, mis teeks Bruce Wayne’i uhkeks. Sellel tänavakutsikal on 5-käiguline käigukast, käiguvahetuse indikaator, elektriline starter ja kõik muu, mida ootate leidvat kaasaegsel rattal.

Mongrel on täiuslik masin, et eristuda massist – ta on kodus nii linnas kui ka maapiirkonna teedel kruiisides.

 

125 cc

250cc

Mootor: 1 silindriline – 4 takti
Käigukast 5 käiguline manuaal
Võimsus: 11hp / 8.2kw 17hp / 13kw
Päärdemoment 10 Nm 18 Nm
Tippkiirus: 97 km/h 110 km/h
Istme kõrgus: 790mm 810mm
Pikkus:
Laius:
Kõrgus:
2020mm
810mm
1090mm
2060mm
810mm
1150mm
Tühikaal: 117kg 130kg
Kütusepaak: 13l
Jahutus Õhkjahutus
Starter: Elektriline
Toitesüsteem: Delphi sissepritse
CO2 57g/km 66g/km
Ülekanne Kett
Heitmenorm: EU5
Veljed & Rehvid 18 tolli, Kodarad – must roostevaba teras
Rehvimõõt: 4.00×18 Ees & taga
Pidurid Kombineeritud (CBS)
Raam Twin Shock