Select Page

Mastiff

Brutaalne, samas viimistletud, asfalditallaja astus just mängu

Plaanisime Mastiffist teha Muttide kuninga mistõttu otsustasime siia-sinna lisada natuke armastust, et ta oleks veidi erinev, säilitades samas selgelt Mutt’i äratuntava väljanägemise.

Esiteks muidugi paak, mis on spetsiaalselt Mastiffi ja GT-SS-i jaoks kujundatud. Tahtsime säilitada klassikalise paagi kuju, kuid lisada sinna tugeva annuse steroide, suurendades selle mahtu 15 liitrini. Mastiffi seljas olles paitstab see hiiglaslik paak suisa ilus. Lisasime paagile Monza-stiilis kroomitud korgi, et lisada veidi klassikalist britilikkust.

Esiossa istutasime superlaia ja sügava mustriga rehvi, mis on tõmmatud musta 18″ roostevabade kodaratega velje ümber. Lühike harjatud alumiiniumist porilaud, esitulede kaitseraud ning roostevabast terasest miniatuurne spidokas koos anodeeritud mustade Mutt’i käepidemetega. No see on ju suisa kena! 

Vaadake lähemalt ja märkate veel detaile. Näiteks need lahedad LED-suunatuled, esitulede kinnitused, kahvli korgid ja kinnituspoldid ning muidugi mustad anodeeritud käepideme klambrid. Stiilne, eks? Ratta küljele oleme valinud mattmusta ja matt-hõbedase värvikatte, mis rõhutab massiivse paagi kuju. Silmailu täiendavad teemantõmblusega pruun iste ja käepidemed. 

Vaata veel ja näed satiinviimistlusega roostevabast terasest väljalaset. Seda, mis paneb Mutt’i haukuma, nagu sa juba tead. Lisasime sinna ka vastupidava alumiiniumist õlipõhjakaitse, oh, ja muidugi mõned lahedad katted näiteks õlifiltrile… detailid, detailid.

Tagaratas on 18 tolline, mida katab lühike harjatud alumiiniumist porilaud ning väike alumiiniumist LED-tagatuli.

Märkimisväärselt oleme toimetanud ka lehtmetalliga – nurgeline karterikaitse ja sarnane tagumise piduri peasilindri kate annavad rattale madalama ja agressiivsema väljanägemise, Bruce Wayne oleks uhke.

Kahe tagumise amortisaatoriga toruraami vahel peitub vastupidav 4-taktiline mootor, mis on varustatud kütuse sissepritsega. Loomulikult on ka sel Mutt’il 5-käiguline käigukast, neutraalasendi indikaator, elektriline starter ja kõik muu, mida kaasaegselt mootorrattalt oodata.

Mastiff on väikeste kubatuuriga masinate seas suur koer, ideaalne nii linna sõiduradadele kui maapiirkonna teedele painutamiseks. Kui soovid olla kuningas, siis tule ja vaata Mastiffi oma silmaga üle.

 

125 cc

250cc

Mootor: 1 silindriline – 4 takti
Käigukast 5 käiguline manuaal
Võimsus: 11hp / 8.2kw 17hp / 13kw
Päärdemoment 10 Nm 18 Nm
Tippkiirus: 97 km/h 110 km/h
Istme kõrgus: 790mm 810mm
Pikkus:
Laius:
Kõrgus:
2020mm
810mm
1090mm
2060mm
810mm
1150mm
Tühikaal: 117kg 130kg
Kütusepaak: 15l
Jahutus Õhkjahutus
Starter: Elektriline
Toitesüsteem: Delphi sissepritse
CO2 57g/km 66g/km
Ülekanne Kett
Heitmenorm: EU5
Veljed & Rehvid 18 tolli, Kodarad – poleeritud roostevaba teras
Rehvimõõt: 120/90-18 Ees & taga
Pidurid Kombineeritud (CBS)
Raam Twin Shock