Select Page

Hilts

Kas soovite üle okastraadist tara hüpata?
No võib-olla mitte, aga sellel ristmikul on McQueeni lahe lisaserv.

Hilts on samast puust meie populaarse Mongrel mudeliga, ta on Sabbath’i vend – nagu teine Brummie vend Thomas Shelby – nutikas, tagasihoidlik ja äärmiselt lahe, peidetud agressiivsusega.

Küljepaneelid ja porilaud on värvitud kas säravas läikivas hallis või mattrohelises toonis, millele on lisatud tagasihoidlik MUTT Monogramm paagil ja kiri küljepaneelidel. Iga antiikpruuni värvi iste on käsitööna valmistatud polsterdusekspertide poolt, mis meenutab luksuslike vanade autode sisemust. Kõrged lenksud lubavad sõitjal tõusta positsiooni, mis on ideaalne linnaliikluses manööverdamiseks ja külavaheteedel kihutamiseks.

Tüsedad sügava mustriga rehvid paiknevad täielikult mustaks värvitud 18-tollistel velgedel, käsitsi viimistletud alumiiniumist porilauad on lühendatud ning värvilt sobitatud paagi ja küljepaneelidega. Kollase filtriga halogeen esituli on kaitstud pulbervärvitud võrega, väikesed alumiiniumist LED suunatuled täiendamas tagasihoidlikku välimust.

Satiinmust tagumine amortisaator istub lühendatud raamil, millel asub ka meie legendaarne 4-taktiline mootor, millele on nüüd lisajõudluse saavutamiseks lisatud sissepritse. Mattmust roostevabast terasest summuti toob kuuldavale eristuva kärinaga heli, mida sa teistel 250-mudelitel ei leia.

See tegelane pakub nii mõndagi, mida te kohe märgata ei pruugi, kuid mis eristab teda konkurentidest. Mustad, kerged anodeeritud alumiiniumist osad näiteks – ülikenad suunatulede kinnitused, lühikesed sõitja ja kaassõitja jalatoed ning puuritud alumiiniumist käiguvahetaja. 

Mõistagi on Hilts’il 5 käiguline käimakast, pisike spido, neutraalkäigu indikaator, kütuse lõppemise märgutuli, ühendatud pidurid, elektriline starter ning kõik muu, mida sa moodsalt rattalt ootad. 

125 cc

250cc

Mootor: 1 silindriline – 4 takti
Käigukast 5 käiguline manuaal
Võimsus: 11hp / 8.2kw 17hp / 13kw
Päärdemoment 10 Nm 18 Nm
Tippkiirus: 97 km/h 110 km/h
Istme kõrgus: 790mm 810mm
Pikkus:
Laius:
Kõrgus:
2020mm
810mm
1090mm
2060mm
810mm
1150mm
Tühikaal: 117kg 130kg
Kütusepaak: 14l
Jahutus Õhkjahutus
Starter: Elektriline
Toitesüsteem: Delphi sissepritse
CO2 57g/km 66g/km
Ülekanne Kett
Heitmenorm: EU5
Veljed & Rehvid 18 tolli, Kodarad – mustast roostevabast terasest
Rehvimõõt: 4.10×18 Ees & taga
Pidurid Kombineeritud (CBS) ABS
Raam Twin Shock