Select Page

GT-SR

Ta on kohal, ja ta on kuum

Selle ratta loomisel võtsime kasutusse kõik ilusad detailid meie teistelt mudelitelt, lisasime mõningaid tehnilisi täiustusi ning vürtsitasime seda uue stiiliga. Kõik see kokku teeb GT-SR mudelist ühe kõige kõigema spetsifikatsiooniga mootorratta meie valikus.

See on tänavaratas, ideaalne mitmekülgne sõiduvahend, millel on madal raskuskese, suure mahutavusega paak ja laiad maanteerehvid. Kõik see on läbi immutatud iseloomulikust Mutt’i DNA-st. 18-tollised mustad alumiiniumveljed roostevabade kodaratega, taga on lai 130 mm rehv ja ees 120 mm rehv. Tagumised gaasiamordid tagavad suurepärase juhitavuse ja võimaldavad sul seda ratast nautida igal teel. Mutt puhul on tüsedus oluline ning sellepärast on GT-SR mudelil pontsakas 15-liitrine paak, mis koos laiade alumiiniumist poritiibadega muudab selle üheks kõige rohkem musklis mootorrattaks turul. Kuigi meile meeldib kõik, mis on must, naudime siin-seal ka natuke kroomi – just piisavalt, et austada meie Briti mootorrataste päritolu. Sõitjad märkavad klassikalist Monza-stiilis kütusepaagi korki, mis on kroomitud ning paistab paagi pealt silma.

Rääkides veel ilusatest detailidest, siis neid on meie mootorrattal rohkelt. Esiosas on roostevabast terasest poritiibade kinnitused; midagi sellist te teiste rataste juures ei näe. Meie poritiivad on kinnitatud ilma suurte plastikust õudusteta.

Lisasime täiesti uue LED-esitule. See asi on eredavõitu! Esituli ja uued Flexi-LED väikesed suunatuled valgustavad teed nii et paha hakkab. Boonusena annavad need mootorrattale täiesti uue ilme. Varustasime selle mootorratta reguleeritavate heeblitega, mis on kaetud kauni anodeeritud poolmatt viimistlusega. Puuritud käigukang, juhi- ja kaasreisija jalatoed ning suunatule kinnitused, amortisaatorite mutrid ja mootorikaunistused – kõik need on kaunilt sügavmusta, vastupidava anodeeritud viimistlusega. Sa ei pea lisaraha kulutama – kõik need detailid kuuluvad juba mootorratta standardvarustusse.

Oleme äärmiselt elevil selle uue tulnuka üle ning teame, et ka sina reageerid nii, kui seda oma silmaga näed.

 

125 cc

250cc

Mootor: 1 silindriline – 4 takti
Käigukast 5 käiguline manuaal
Võimsus: 11hp / 8.2kw 17hp / 13kw
Päärdemoment 10 Nm 18 Nm
Tippkiirus: 97 km/h 110 km/h
Istme kõrgus: 790mm 810mm
Pikkus:
Laius:
Kõrgus:
2020mm
810mm
1090mm
2060mm
810mm
1150mm
Tühikaal: 117kg 130kg
Kütusepaak: 15l
Jahutus Õhkjahutus
Starter: Elektriline
Toitesüsteem: Delphi sissepritse
CO2 57g/km 66g/km
Ülekanne Kett
Heitmenorm: EU5
Veljed & Rehvid 18 tolli, Kodarad – poleeritud roostevaba teras
Rehvimõõt: 120/90-18 Ees  130/80-18 taga
Pidurid Kombineeritud (CBS)
Raam Twin Shock