Select Page

Akita

Kaunilt brutaalne ja eritellimusel valminu tunne,
mida saad ainult MUTT mootorrattaga.

Akita näeb välja nagu oleks see tahutud tahkest graniidist. Mutt’i DNA jookseb läbi Akita kere esiosast tagumikuni, kuid oleme sellele lisanud mõned keerdkäigud, et muuta see tõeliseks tänavapurustajaks.

Alustades kahe amortisaatoriga raamist ja neljataktilisest ühe silindrilisest jõuallikast, rullub Akita 18-tollistel ratastel, millel on roostevabast terasest mustad alumiiniumveljed, mähituna sügavamustriga rehvidega, et tagada kogu Mutt-i tähenduslikkus. Tagumised gaasiamordid aitavad hoida Akita raami kindlalt mustal asfaldil.

Esimene asi, mis kindlalt silmadevahel lööb, on paak – ja veel milline paak! See on 17-liitrine ristkülikukujuline heaolu allikas, mis annab Akitale täielikult ülimusliku seisuse. Nagu suur John, “laia õla ja kitsa puusaga”, nii et kõik teavad, et tema polnud see, kes sinu käest vastu pead sai. Nii suure paagi tõttu tegime uue kauni ja madala profiiliga lühendatud pruuni istme. See on kõige lühem iste mille oleme oma ratastele paigaldanud ja see aitab tõepoolest väärikat kütuseanumat esile tuua.

Kui vaadata ratast lähemalt, näete veel mõnda õnnestunud aktsenti, mida pole varem näinud. Alustades edemesest otsast, näete neid kauneid käsitsi valmistatud, harjatud, TIG-keevitatud roostevabast terasest porilaua kinnitusi. Detail, mida teistel ratastel lihtsalt pole.

Liikudes kahvlit ülespoole, jõuate juhtrauni. Need on meie alumiiniumist madala tõusuga lenksud, nagu nähtud paljudel meie ratastel – kuid vaadake neid kergekaalulisi alumiiniumist ja kummist käepidemeid ja kaubamärgiga otsi. Saatan on kindlasti detailides.

Liikudes tagasi mööda suurt Bluto paaki leiate veel uusi kujunduselemente. Mustad kergekaalulised anodeeritud alumiiniumosad üliõhukeste uute näidikuklambrite, lühikeste juhi- ja kaassõitja jalatugede ning puuritud alumiiniumist käiguvahetajaga.

Linnas või maal, kus iganes on sinu kodu – Akita on seal lahe.

125 cc

250cc

Mootor: 1 silindriline – 4 takti
Käigukast 5 käiguline manuaal
Võimsus: 11hp / 8.2kw 17hp / 13kw
Päärdemoment 10 Nm 18 Nm
Tippkiirus: 97 km/h 110 km/h
Istme kõrgus: 790mm 810mm
Pikkus:
Laius:
Kõrgus:
2020mm
810mm
1080mm
2060mm
810mm
1150mm
Tühikaal: 117kg 130kg
Kütusepaak: 17l
Jahutus Õhkjahutus
Starter: Elektriline
Toitesüsteem: Delphi sissepritse
CO2 57g/km 66g/km
Ülekanne Kett
Heitmenorm: EU5
Veljed & Rehvid 18 tolli, Kodarad – poleeritud roostevaba teras
Rehvimõõt: 120/90-18 Ees & taga
Pidurid Kombineeritud (CBS) ABS
Raam Twin Shock